Strona Główna

O nas

Siamo noi

Queen Mama, włoska restauracja w sercu lubelskiego Starego Miasta. Nasz szef kuchni Enzo Muratore stworzył menu mieszając stare włoskie klasyki i śródziemnomorskie produkty. Mamy domowe pasty, neapolitańską pizzę wypiekaną w gigantycznym piecu Marana, świeżutkie owoce morza i desery w rozmiarze XXL.

Alkohole serwujemy z 21 kranów z: piwem, winem, koktajlami, wermutami i spritz’ami. Wszystko zapieczętowane i przywiezione z najlepszych winjnic z Piemontu, Szampanii i Sycylii.

Queen Mama to świetne miejsce na lunch z przyjaciółmi i kolacje pod gwiaździstym sufitem. Radosne i bujne za dnia miejsce robi się funky w nocy, z muzyką i przytulnym klimatem. Przejdź przez drzwi i ciesz się jazdą!

Rezerwacja

Prenotazione

Zespół Queen Mama przyjmuje tylko rezerwacje online. Rezerwować możesz lunch i kolacje (nie rezerwujemy późnego wieczoru – LETS PARTY!) Możesz również pojawić się bezpośrednio, nasza gospodyni chętnie znajdzie dla ciebie miejsce! Rezerwacja jest ważna tylko po potwierdzeniu sms/email przez ekipę Queen Mama. Standardowo rezerwujemy stoliki na 120 minut. Inną długość czasu lub dodatkowe życzenia prosimy wpisać w polu „specjalne życzenie” nie gwarantujemy jednak ich realizacji. Przy rezerwacjach prosimy o nierozdzielanie rachunku.

Co u nas?

Come stiamo?

Kontakt

Contatto

Godziny otwarcia
Niedziela – Czwartek
12:00 – 00:00
Piątek – Sobota
12:00 – 02:00

Adres
Grodzka 16
20-112 Lublin

Copyright © 2023 Qeenmama